O nas

Mieszkasz za granicą, dużo pracujesz, twoja druga połówka nie angażuje się w organizację wesela lub po prostu nie zachwycają Cię wszelkie sprawy związane z organizacją wesela, a pragniesz mieć niezapomniane wspomnienia z pięknej uroczystości weselnej? Skontaktuj się z Nami – pomożemy! Jesteśmy profesjonalnymi wedding planner ‚ami

Uwaga! – Mamy 100 % skuteczność pogodową przy imprezach plenerowych – z nami zawsze świeci słońce 🙂

Nasza siedziba znajduję się we Wrocławiu, ale organizujemy przyjęcia na terenie całej Polski.

Nasze usługi doceniła również telewizja TVN i zaangażowała nas do pomocy przy realizacji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” !!

JS Konsultanci to oparte na wiedzy i doświadczeniu doradztwo w zakresie kompleksowej organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wesel i ślubów. Działamy na rynku od kilku lat i każda zorganizowana przez nas impreza zakończyła się pełnym sukcesem!!
Naszym Klientom pragniemy zaoferować przede wszystkim usługi konsultanta ślubnego. Jest to nasza specjalizacja, która jak uważamy choć młoda w Polsce ma wielką przyszłość.

Nasze usługi traktujemy z pasją, a każdy Klient to nowe wyzwanie, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów powierzonych Nam zadań.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ, która jest bardzo elastyczna i mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli będą Państwo zainteresowani kontaktem z JS KONSULTANCI, to wszelkie informacje znajdują się w zakładce KONTAKT.
Naszym celem jest pokazanie Państwu, że wspólna organizacja ślubu i wesela to przede wszystkim oszczędność, a nie koszt. Priorytetem dla Nas jest doprowadzenie do sytuacji typu WIN-WIN, gdzie obie strony zyskują na współpracy.