Konsultant ślubny to oszczędność, a nie koszt. 5 argumentów „za”

 

Rola konsultanta w przygotowaniach do uroczystości ślubno-weselnych jest wciąż niedoceniana. Narzeczonym wydaje się, że korzystanie z jego usług generuje niepotrzebne koszty i nieliczni mogą sobie pozwolić na taką pomoc. Nic bardzie mylnego. Okazuje się, że korzystanie z naszej pomocy, nie jest luksusem, a wysokość prowizji jest znacznie mniejsza od oszczędności, jakie dzięki naszej pracy zyskuje przyszła Para Młoda.

 

Po pierwsze, reprezentując Narzeczonych, negocjujemy możliwie najlepsze warunki umów z podwykonawcami. Ciągłe poruszanie się na rynku usług ślubno-weselnych pozwala nam na odpowiedni wybór podwykonawców, dobrany według ustalonych wcześniej preferencji przyszłej Pary Młodej.

 

Po drugie, posiadamy szeroką bazę podwykonawców, również tych z małych miejscowości, z którymi bezpośredni kontakt jest utrudniony. Nasze doświadczenie pokazuje, że oferta z małych lokalnych rynków jest korzystniejsza zarówno pod względem cen, jakości i zaangażowania. Wyręczamy tu Narzeczonych, oszczędzając ich czas i pieniądze na uciążliwy dojazd.

 

Po trzecie, pomagamy Narzeczonym uchronić się od pomyłek, celowo unikając kontaktu z podwykonawcami, których praca pozostawia wiele do życzenia. Stawiamy na jakość.

 

Po czwarte, współpraca konsultanta ślubnego z Narzeczonymi trwa często cały rok – tyle standardowo trwają przygotowania do zaślubin. Cały ten czas doradca poświęca na kontaktowanie się z podwykonawcami, czy to bezpośrednio, mailowo, czy telefonicznie. Oddajemy wówczas wolny czas i oszczędności przyszłej Pary Ślubnej, równocześnie pozbywając ich stresu, który towarzyszy organizacji.

 

Po piąte, konsultantka ślubna bardzo często, na czas przygotowań,  zostaje przyjaciółką przyszłej Panny Młodej. Narzeczony często wycofuje się z organizacji ślubu i wesela, bagatelizując pewne sprawy, które z kolei dla kobiety są istotne. Pomagamy fachową opieką rozwikłać problemy i dylematy także natury emocjonalnej, udowadniając że nie było jeszcze sprawy, której nie można rozwiązać kompromisem.